Bugünkü
Takvim

Koca'man vahşet

Cani koca, boşanmak isteyen eşini çocuklarının gözü önünde vurduktan sonra polisi çağırıp teslim oldu...

ABONE OL
Koca'man vahşet
ARD arda işlenen eş lerine bir yenisi daha eklendi. Boşanma konusunda yaşanan tartışma yine can aldı. 'da aralarında şiddetli geçimsizlik olan eşler, dün yeniden tartışmaya başladı. Boşanmak için mahkemeye başvuran ve dün aynı mahallede ayrı bir ev kiraladığı öğrenilen Semiha K. (51), eşyalarını toparladığı sırada engel olmak isteyen eşi Süleyman K.'ya (54) tepki gösterdi. Bu sırada pompalı tüfeğine sarılan emekli güvenlik görevlisi Süleyman K., karısına ateş etti. Kızları Merve (16) ve Vahide'nin (14) gözleri önünde karısını vuran Süleyman K., bir süre eşinin başında bekledikten sonra dışarı çıkarak polisi aradı. Çağırılan sağlık görevlilerince kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Süleyman K. ilk ifadesinde, "Eşini çok sevdiği için ayrılmak istemediğini, kendisini boşayıp başka eve taşınmak istemesine dayanamadığını" söylediği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.