Bugünkü
Takvim

Cinayet hattı

Üniversiteli genç kız, 7 ay önce kayboldu. İzine ulaşılamadı. Bir seyyar satıcı, ankesörlü telefonla konuşan bir kişinin 'Sinem gibi boğazını keserim' sözünü duydu ve polise koştu. Ekipler hemen harekete geçti. Son 2 ay ankesörlü telefonla aranan tüm numaralar mercek altında...

Cinayet hattı
ÜNİVERSİTE öğrencisi Sinem Yurdanur'dan (19), 7 aydır haber alınamadı. Ne ölüsü, ne de dirisi bulundu. Son olarak ortaya atılan bir iddia ise "cinayet şüphesini" doğurdu. Her şey, 'da İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü 2'inci sınıf öğrencisi olan Sinem'in, 26 Temmuz'da yaz okulu için ilçeye gitmesiyle başladı. Sinem bu tarihten itibaren sırra kadem bastı. Olayın ardından 7 ay geçmesine rağmen genç kızın izi bulunamadı. Geçen süre içerisinde Yurdanur'un zorla gece kulüplerinde çalıştırıldığı ihbarı yapıldı. Ancak 7 ilde operasyon düzenlenmesine rağmen, bu bilgi doğrulanamadı.

'ANITIN ARKASINA GÖMERİM'
Son olarak bir seyyar satıcının ihbarı, soruşturmanın seyrini değiştirdi. Atatürk Caddesi üzerinde seyyar satıcılık yaptığını söyleyen bir adam, tezgah kurduğu yerin yanındaki ankesörlü telefondan, 25 yaşlarında bir kişinin konuşmasına kulak misafiri olduğunu ve gencin, "Sinem gibi boğazını kesip, İnegöl'de anıtın arkasına gömerim" dediğini söyledi. Bu ihbarı değerlendiren polis ekipleri ise hemen harekete geçti. Polis şimdi, 2 aylık süreç içinde ankesörlü telefondan aranan tüm numaraları kontrol
ediyor.

7 KİŞİLİK ÖZEL EKİP...
GÜVENLİK güçleri, 7 aydır kayıp Sinem ile ilgili tüm ihbarları değerlendiriyor. Genç kızın bulunması için Emniyet'e bağlı çalışan 7 kişilik özel bir ekip kuruldu. Bu ekipler geçtiğimiz hafta, genç kızın lüks bir aracın içinde görüldüğü bilgisi aldı. Bu bilgi ışığında MOBESE kameraları incelendi. Ancak ihbarın asılsız olduğu tespit edildi.


Ömer KOŞUKAVAK

kalan karakter 1000

tuna tuna

bulun artık!! ortaya çıksın içimiz parçalanıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 24.02.2011 22:00
üzgünümmm:(( üzgünümmm:((

ama sinemin sağ olduğunu sanmıyorum:( değilse şimdiye kadar bir ses çıkardı:(

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 24.02.2011 19:47
çiğdem arabacı çiğdem arabacı

TEZ ZAMANDA BULUNUR İNŞALLAH.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 24.02.2011 19:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.