Bugünkü
Takvim

Bebek yapana araba

Bebek yapana araba
'a bağlı küçük bir ilçe olan Düzköy'ün en büyük derdi . Büyük kentlere gidenler yüzünden nüfusu azalan Düzköy Belediye Başkanı Salih Bakal, "Göçü önleyemiyoruz. Bari kadınlarımız çocuk doğursun" diye açtığı kampanyada çıtayı yükseltti. 3 Bin 462 nüfuslu ilçe belediyesi, doğum yapan kadınlar arasında çekilişle belirlenecek kişiye otomobil hediye edeceğini duyurdu. Başkan, "Nüfus artışı sağlayamazsak, ilçede insan kalmayacak" dedi.

kalan karakter 1000

illegal illegal

araba dagataklarına insanlara orda iş versinler iş saglasınlar böle obuk subuk şeyler yapmasınlar...kım ister dogdugu yeri terk etmek isterrr...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.02.2011 00:12
illegal illegal

araba dagıtacaklarına insanlara oralarda iş versinler iş saglasınlar kım ister dogdugu yeri terk etmek....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.02.2011 00:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.