Bugünkü
Takvim

Timsah gözyaşı

TV programında imam nikahlı eşini çok sevdiğini söyleyip gözyaşı döken adamın, para için kadını öldürdüğü ortaya çıktı

Timsah gözyaşı
, 27 Ocak'ta annesi tarafından kayıp başvurusunda bulunulan 'ün (34) bulunması için çalışma başlattı. Yörük'ün imam nikahıyla birlikte yaşadığı Muhammet S.'nin (32) de ifadesi alındı. Bu arada Muhammet S., Yörük'ün annesiyle çıktığı televizyon programında eşini çok sevdiğini söyleyerek gözyaşı döktü. Programı izleyen ekipler, adamın, kayıp kadının parasıyla ilgili olarak çelişkili konuştuğunu fark etti. Polis, Yörük'ün banka hesabını tekrar incelemeye aldı. Bu arada ekipler, Yörük'ün babasından kalan emekli maaşının da kayıp başvurusundan sonra Muhammet S.'nin arkadaşı Hakan B. (32) tarafından maaş kartıyla alındığını tespit etti. Harakete geçen ekipler, Muhammet S. ve Hakan B.'yi gözaltına aldı.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ
Suçunu itiraf eden Muhammet S, kendisinden ayrılmak isteyen Asuman Yörük'ü bıçakla öldürdüğünü, arkadaşıyla evlerinin bitişiğindeki harabede açtıkları çukura gömdüklerini söyledi. Ceset önceki akşam gömülü olduğu yerden çıkarıldı. Muhammet S. ile Asuman Yörük'ün geçen yıl internetten tanışıp, imam nikahı ile birlikte yaşamaya başladıkları öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.