Bugünkü
Takvim

Rüşvet değil inek!

Gümrükteki rüşvet operasyonunda yakalanan bir memur, evinden çıkan servetin kaynağını açıkladı: İneklerimi sattım

ABONE OL
Rüşvet değil inek!
Atatürk Havalimanı Gümrük Başmüdürlüğü'ndeki rüşvet çarkının ayrıntıları ortaya çıktı. Hem dinlemeye takılan telefon konuşmaları, hem de zanlıların ilginç savunmaları, polisleri bile şaşırttı! Yapılan operasyonla İstanbul Gümrükler Başmüdürü Lütfü Ekinci tutuklanmış, rüşvet paralarını topladığı iddia edilen Gümrük Memuru Halis Dülger de aynı akıbete uğramıştı.

AYÇİÇEKLERİ AÇMIŞ!
Evinde 69 bin 900 lira ve 20 bin dolar (31 bin 500 TL) ele geçirilen Dülger, "Nereden buldun?" sorusuna herkesi güldüren bir yanıt verdi. Dülger, "20 bin doları biriktirdim. 30 bin lira, ayçiçek tarlamın parası... 30 bin lira da oğlumun düğününde takılan ziynetlerden geldi... Kalan 13 bin lira ise sattığım ineklerin parası" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.