Bugünkü
Takvim

YÖK'ten soruşturma

ABONE OL
YÖK'ten soruşturma
Prof. Dr. Orhan Çeker'in açıklamaları sadece Konya'yı değil, tüm Türkiye'yi ayaklandırdı. YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan da, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Okudan'ı arayarak, Prof. Dr. Orhan Çeker'in açıklamalarıyla ilgili olarak inceleme başlatılmasını, gerekirse soruşturma açılmasını istedi. Prof. Dr. Süleyman Okudan, "YÖK Başkanım da bu konu üzerine duyarlı. Beni aradı. Hatta dekan sanmış. 'Ne biçim dekanın var Süleyman, şununla bir konuş' diyerek tepki gösterdi. Bu konuda soruşturma açılacak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.