Bugünkü
Takvim

Lüks dehşet

ABONE OL
Lüks dehşet
İSTANBUL Kandilli İçkale Konakları'nda köpek dehşeti yaşandı. Üniversite öğrencisi Fırat Ilgaz Kasım (25), Terrier cinsi köpeğini gezdirmek için siteden dışarı çıktığı sırada Rottweiler cinsi 2 köpeğin saldırısına uğradı. Köpeklerin kollarından ve bacaklarından ısırdığı genç, emekli savcı olan babası Halit Kasım'dan (63) yardım istedi. Ancak köpekler, savcı Kasım ve iki güvenlik görevlisine de saldırdı. Bu arada emekli savcı, beylik tabancasını alarak iki köpeğe ateş etti. Savcı, "Köpekleri öldürmeseydim onlar oğlumu öldürecekti" dedi.

Erdoğan YAPIK

kalan karakter 1000

taygun şeker taygun şeker

gerçek degil malesef ben görgü şahidiyim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.11.2011 05:41
rottlove rottlove

lüks dehşet nedir ya? ne biçim haber başlığı bu?

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 18.02.2011 22:14
DEVRAN DEVRAN

biz insanlara zarar vermelri için binlerce dolar verip köpek alıyoruz ya arkadaşlarda bunun trajını yakalamak peşindeler

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.10.2011 23:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.