Bugünkü
Takvim

Küçükbaş misafirler

Bir evin bahçesinde arama yapan jandarma, evin içinden melemeler gelince misafir odasında 9 koyunla karşılaştı

Küçükbaş misafirler
İZMİR Seferhisar'da geçtiğimiz pazar günü 60 adet küçükbaş hayvan çalındı. Jandarma 156 ihbar hattını arayan bir kişi, bir kamyonun Yeniköy'de yaşayan H.Y.A.'nın (39) evine koyun bıraktığı söyledi. Harekete geçen ekipleri, H.Y.A.'nın evine baskın düzenledi. Evin bahçesinde arama yapan ekipler bir şey bulamadı.

MELEMELER ÜZERİNE
Bu sırada evin içinden gelen hayvan sesleri üzerine yapılan aramada, misafir odasında çalıntı olduğu düşünülen 9 adet koyun bulundu. Ev sahibi ifadesinde koyunları çalıntı olduğunu bilmeden aldığını söyledi. İfadesinin ardından serbest bırakılan H.Y.A., 'Suça konu olan eşyayı satın almak veya kabul etmek' suçundan yargılanacak. Misafir odasında bulunan 9 adet koyunlar ise sahipleri F.A.'ya teslim edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.