Bugünkü
Takvim

Gözde iyilik

Boşnak bebek, kuvözde verilen oksijen yüzünden kör oldu. Türk doktorlar sayesinde ışığa kavuştu

ABONE OL
Gözde iyilik
TÜRK doktorların başarısı, iyilik gözünü de açtı. Borsa Hersek'te yaşayan İman Turkovic, 2 yıl önce 6 aylıkken doğdu. Kuvözde fazla oksijen verilince kör oldu. Bebeğinin görmediğini 5 aylıkken fark eden anne Enisa Turkovic, tedavi için 5 bin euro talep edilince çaresiz kaldı. Yardımlar sayesinde İman, ameliyat oldu. Minik bebeğin tam olarak görmesi için ikinci kez ameliyat gerekiyordu. Yine 5 bin euro istendi. Bu kez devreye İHH İnsani Yardım Vakfı girdi. 'ye getirilen İman, 'nde ücretsiz ameliyat edildi. Küçük çocuk, artık görüyor olmanın mutluluğunu yaşıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.