Bugünkü
Takvim

Sunta İphone 4

ABONE OL
Sunta İphone 4
istanbul Kadıköy'de akıllara durgunluk veren bir dolandırıcılık yaşandı. Sunta parçaları orjinal İphone 4 diye satıldı. Olay şöyle gelişti: Cep telefonu satışı yapan Murat Eruçar'a, uzun süredir tanıdığı Mehmet isimli bir kişi elinde 16 adet İphone 4 telefon olduğunu ve bunları satmak istediğini söyledi. Murat Eruçar da telefonlar alıcı oldu. İkili, 28 bin TL fiyatta anlaştı. Dolandırıcı, birinin ambalajı açık ve içinde İphone 4 telefon olan 16 kutuyu bırakıp 28 bin TL'yi alıp gitti. Müşteriye göstermek için kapalı kutulardan birini açan Eruçar sunta parçası ve kum torbası ile karşılaştı. Hemen polise koşan Eruçar, "Faturalar ile telefonların IMEI numaralarını kontrol ettik. Ama ustaca dolandırıldık" dedi.

kalan karakter 1000

yasar yasar

birmala bakmadan alirsan olacagibudur kardes

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.01.2011 01:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.