Bugünkü
Takvim

Rekortmen Baybaşin

ABONE OL
Rekortmen Baybaşin
İstanbul' da yapılan uyuşturucu operasyonu tarihe geçti. İstanbul narkotik ekipleri, 1 yıl süren takibin ardından, Bolivya'dan Ambarlı Limanı'na parke getiren bir gemiye operasyon düzenledi. Baskında tahta parkelerin arasına saklanmış 282 kilo 500 gram kokain ele geçirildi. Baskın, 'Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu' olarak tarihe geçerken, olayla ilgili uyuşturucu baronu Abdullah Baybaşin ve oğlu Çağdaş Baybaşin'in de aralarında bulunduğu 15 kişi gözaltına alındı. İngiltere'de uyuşturucu kaçakçılığı suçundan 22 yıl hapis cezası istemiyle yargılanırken, serbest bırakılan Abdullah Baybaşin 2 ay
önce Türkiye'ye gelmişti.

Tamer OSKAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.