Bugünkü
Takvim

Hayatın tokadı

ABONE OL
Hayatın tokadı
'da fuhuş yaptıkları iddia edilen 34 yaşındaki M.D. ile 22 yaşındaki F.Ç.'yi iddiaya göre 2 kişi telefonla aradı. Ardından 2 kişi, M.D. ve F.Ç.'yi otomobille Altınekin İlçesi'ne götürdü. 2 kadın burada bin TL karşılığında 20 kişiyle ilişkiye girdi. 2 kişi, M.D. ve F.Ç.'ye paralarını Konya'da vereceklerini belirtip, kadınları otomobille Konya'ya getirdi.

PARA YOK
Burada para yüzünden tartışma çıkınca 2 kişi, otomobilin kapısını kilitleyip kadınları dövüp, çantalarını gasp etti. Kadınlar yoldan geçen bir kişin telefonuyla polisten yardım istedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.