Bugünkü
Takvim

Radar cezası kurtardı

ABONE OL
Radar cezası kurtardı
Bursa'da gasptan tutuklanan genç, olay günü başka yerde olduğunu radar cezası ile ispatlayınca hürriyetine kavuştu. 16 Aralık 2010 tarihinde M.Ç. isimli genç bıçaklanarak 150 TL'si gasp edildi. M.Ç. fotoğraf teşhisi sırasında, 3 ay önce cezaevinden çıkan E.A.'yı gösterdi. Gözaltına alınan 22 yaşındaki E.A. tutuklandı. Ancak olayın meydana geldiği tarihte oğlu ile birlikte Erzincan'da bir yakınlarının düğününde olduklarını ileri süren baba Z.A., delil toplamaya başladı. Düğünde çekilen halay görüntülerini elde eden baba, 24 saat süren yol boyunca girdiği radar cezalarına da ulaşıp bunları dosyaya ekledi. Yapılan itiraz üzerine E.A., serbest bırakıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.