Bugünkü
Takvim

'İmren'ene aşk olsun

ABONE OL
'İmren'ene aşk olsun
Şarkıcı Cengiz İmren, sahne aldığı mekanda huzursuzluk çıkartan müşteriyi kemerle dövdü. İddiaya göre, 27 Kasım'da "Şahane" isimli bara giden Murat Yılmaz, sahnede şarkı söyleyen Cengiz İmren'den, bir şarkı isteğinde bulundu. İsteğinin reddedilmesine sinirlenen Yılmaz, viski şişesini İmren'e doğru fırlattı. İmren ise korumaların dışarı çıkarttığı Yılmaz'ın yanına gidip, kemerle müşteriyi dövdü. Dayağı içine sindiremeyen Yılmaz ise İmren'den şikayetçi oldu. Yılmaz'ın şikayeti üzerine Cengiz İmren ve korumalar hakkında soruşturma başlatıldı.

Orhan YURTSEVER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.