Bugünkü
Takvim

Ne olur babamı öldürmeyin

ABONE OL
Ne olur babamı öldürmeyin
'da bir çiftçi alacak meselesi yüzünden öldürüldü. Olay, Döşemealtı ilçesi, Ağırtaş köyünde meydana geldi. Erol Gülhan (45) ve oğlu Sedat Gülhan (18), bin lira alacaklarının olduğu Hidayet Avaz'ın (28) evine baskına gitti. Baba ve oğlunu gören çiftçi Avaz, "Borcumu en kısa sürede ödeyeceğim" dedi. İkna olmayan Erol Gülhan ve oğlu, çıkan tartışmada Avaz'ı 6 yerinden bıçakladı. Çiftçi Avaz'ın oğlu Can'ın, katillerin bacaklarını sarılarak 'Babamı ne olur öldürmeyin' diye yalvardığı, fakat Erol Gülhan'ın küçük çocuğu dinlemediği ortaya çıktı. Avaz çocuklarının gözü önünde can verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.