Bugünkü
Takvim

Sema: 3 ölüm: 0

İki kere lenfoma bir kez de meme kanserine yakalandı. Ama 3 hastalığını da yenmeyi başardı...

ABONE OL
Sema: 3 ölüm: 0
lu Sema Danışmaz, daha 16 yaşındayken lenf bezi kanserine yakalandı. 2 yıllık zorlu tedavinin ardından hastalığı yenmeyi başardı. Ancak aradan geçen 12 yılın ardından hastalığı tekrarladı. Hayata sıkıca sarılan genç kadın ikinci kez kanseri yendi. Ama 4 yıl sonra meme kanserine yakalandığını öğrendi.

Lİ ÇOCUKLAR İÇİN
Danışmaz, yolunun üçüncü kez çakıştığı kanserle yeniden savaşa başladı. Bir göğsü alınan Sema Danışmaz, sağlığına kavuştu. Ancak kemoterapi genç kadının sol böbreğinin işlevini yitirmesine neden oldu. 2009 yılında sol böbreği de ameliyatla alındı. Bağırsaklarından iki kere de ameliyat olan genç kadın, şimdilerde lösemili çocuklar için ürettiği mumları satıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.