Bugünkü
Takvim

Adaletin bu mu

Komşu kızına aşkını, sosyal paylaşım sitesi 'tan mesaj gönderek anlatan gencin 6 yıla kadar hapsi istendi

ABONE OL
Adaletin bu mu facebook
Trabzonlu gencin karşılıksız aşkı başına dert açtı. 22 yaşındaki Samet Seis, uzaktan akraba olduğu, komşularının kızı Özlem Seis'e aşık oldu. Genç kızdan bir türlü yüz bulamayan genç, aşkını önce mektupla ilan etti. 'Karşılıksız aşk' diye başlayan mektuptan da bir sonuç alamayan Samet Seis, bu kez 'tan şiir dolu bir mesaj göndererek aşkına karşılık istedi.

HAKARET ETMİŞ
Yine istediği sonucu elde edemeyen Samet Seis bir yandan üzüntü yaşarken bir süre sonra sevdiği kızın annesi Havva Seis tarafından Akçaabat Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikâyet edildiğini öğrenince şoke oldu. Havva Seis, şikâyet dilekçesinde kızının ve kendisinin taciz edildiğini ileri sürerek Samet Seis'in kızına Facebook'tan sürekli arkadaşlık teklifi içeren mesajlar gönderdiğini ileri sürdü. Özlem Seis ise Samet Seis'in kaleme aldığı mektubunda kendisine "cadı" diye hakarette bulunduğunu belirterek şikâyetçi oldu. Cumhuriyet Savcısı Celal Sarıdere tarafından hazırlanan iddianamede, Samet Seis'in hakaret ve cinsel taciz suçundan 9 aydan 6 yıl 5 aya kadar hapis cezası verilmesi talep edildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.