Bugünkü
Takvim

İbretlik dram

Müzik kanalındaki mesaja cevap yazdı, hayatı mahvoldu. Zengin koca bulmak umuduyla evden kaçan genç kadın batağına düşürüldü.

ABONE OL
İbretlik dram
İstanbul'da annesiyle birlikte yaşarken, bir müzik kanalındaki alt yazıdan arkadaş olduğu lı gencin yanına kaçan kadına zorla yaptırdığı ve işkence yaptıkları ileri sürülen 1'i kadın 5 kişi gözaltına alındı.

İstanbullu kadın ise yaşadıklarını gözyaşı içinde anlatarak, "Ben evden özgür yaşamak, farklı kişi ve mekanlar görmek, zengin olmak için kaçtım ama fuhuşa sürüklendim. Genç kızlar annesinin sözünü dinlesin" dedi. Babasını yıllar önce kaybettiği ve yaptığı iki evlilik de sona erdiği için 2 çocuğuyla birlikte annesi N.A. (51) ile birlikte yaşayan 27 yaşındaki F.A. bir televizyon kanalında 'Adanalı T.' isimli birisiyle tanıştı. Evini terk edip Adana'ya giden F.A. bir süre sonra T. tarafından terk edildi. Yalnız kalan F.A., tanıştığı Ş. Ş. (39) tarafından zorla fuhuş yaptırıldı. İşkence de gören talihsiz kadın baklava almak bahanesiyle çıktığı evden polise sığınarak kurtuldu. Anne N.A., 3.5 aydır aradığı kızına emniyette kavuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.