Bugünkü
Takvim

Kemalist rejimi yıkacağız

'de 'Yazı İşleri' adlı programı yapan ve , 28 Şubat'ın provakasyon ismi olarak bilinen Aczimendi lideri Müslüm Gündüz'ü ekrana çıkartarak şov yaptırdı.

Kemalist rejimi yıkacağız
'Elit konuklara alışkın olan' izleyicileri, dün gece karşılarında sakallı ve poşulu Gündüz'ü görünce şoka girdi. Çakır'ın "28 Şubat'ı açıklayacağım" diyen Gündüz'e çanak sorular sorması büyük tepkiye yol açtı.

1986 yılında Nokta dergisinde muhabirlik yapan , o dönemde çok büyük ses getiren Başkanı 'nın yer aldığı kapakta vücudunu kullanmıştı.

Doğramacı'nın başı fotoshop ile yerleştirilirken, vücut ise Çakır'a aitti. 1996 yılında 24 yaşındaki Fadime Şahin'le bir evde basıldığı görüntüleriyle gündeme bomba gibi düşen Müslüm Gündüz, canlı yayında çarpıcı açıklamalar yaptı.

İŞTE O SÖZLER
Ben rejime karşıyım, Kemalist rejimin sonu gelmiştir. Ben o rejimi yıkmak istiyorum. Rejim bizi aldı yere vurdu. Fadime Şahin benim nikahlı eşimdi. Laik sistem benim dini nikahlı eşimi nasıl sorgular. Laiklere göre bunlar gayet normal şeyler.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.