Bugünkü
Takvim

Pazar yeri savaşı

ABONE OL
Pazar yeri savaşı
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın talimatı ile kaldırılan Cumartesi Pazarı, şehirde gerilime sebep oldu. Ayaklanan pazarcılar ile polis arasında arbede çıkarken, İzmit adeta savaş alanına döndü. Perşembe Pazarı'nın kurulduğu alana gelen 500 kadar pazarcı, araçları yumruklayarak geçmelerine izin vermedi. Zaman zaman araçların geçtiği güzergaha yatan pazarcıları polis ikna edemedi. Polis bir yandan pazarcıları sakinleştirmeye, bir yandan da yolu trafiğe açmaya uğraştı. Ancak iyice çileden çıkan pazarcıları, polis biber gazıyla durdurmaya çalıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.