Bugünkü
Takvim

Esra yaşama uçtu

'nde minibüs kamyona arkadan çarptı. Kazada 4 kişi öldü. 5 yaşındaki Esra Öztürk ambulans helikopterle İstanbul'a getirildi...

ABONE OL
Esra yaşama uçtu
Ankara'dan İstanbul'a gitmekte olan Yaşar Demir'in kullandığı minibüs Düzce kesimi 1. viyadükte seyrediyordu. Minibüs, aynı istikametteki İsmet Kebat'ın idaresindeki kamyona arkadan çarptı.

HAVADAN NAKİL
Selime Demir, Safiye Demir, Safiye Öztürk ve Bahriye Demir'in hayatını kaybettiği kazada, sürücü Yaşar Demir, Meryem Demir, Melike Demir, Cemile Demiröz ile Esra Öztürk yaralandı. Yaralılar Bolu ve Düzce'deki hastanelerde tedavikalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.