Bugünkü
Takvim

Seksi dede huzur bozdu

A sakinlerinden Süleyman Kara, arkadaşı 84 yaşındaki P.R. ile 'ilişkiye girdiği' gerekçesiyle kovuldu. İhtiyar delikanlı, "Cinsi münasebetimiz olmadı, keşke olsaydı" dedi

ABONE OL
Seksi dede huzur bozdu
, 'aşk depremiyle' sarsıldı... İlginç olay, geçen Ağustos ayında yaşandı. Huzurevi sakinlerinden Süleyman Kara'nın (67) odasına, uzun süredir huzurevinde kalan P.R. (84) isimli kadın girdi. İki yakın arkadaşın buluşmasından kuşkulanan Huzurevi Müdür Yardımcısı İsa U, yönetmeliğe göre yasak olan buluşmaya, balkondan girerek 'baskın' yaptı. İddiaya göre Süleyman Kara ile P.R.'yi 'uygunsuz' halde yakalayıp fotoğraflarını çekti. Yaşananların ardından yaşlı adam, huzurevinden gönderildi. Kendine bir ev kiralayan Süleyman Kara, "Arkadaşım P.R., helallik almaya gelmişti. Öptüm helalleştik. Bunun neresi uygunsuz" diye konuştu.

AYAKTA İLİŞKİ Mİ OLUR?
P.R. isimli hanımı sevdiğini itiraf eden 'ihtiyar delikanlı', 'uygunsuz durum'la ilgili, "Cinsel ilişki kurmadık. Keşke kurabilseydik, ama olmadı. Zaten ayakta cinsi münasebet olmaz ki. Cinsi münasebet kuracak olsam yanımızda yatak vardı. Yalan söylüyor" dedi. Yapılan soruşturma sonunda Müdür Yardımcısı İsa U., kusurlu bulundu, görev yeri değiştirildi ve kınama cezası verildi. Ama Süleyman Kara huzurevine dönemedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.