Bugünkü
Takvim

Çamura öğrenci kazması

Çamura öğrenci kazması
Felsefe Bölümü öğrencileri kendi "Roman açılımlarını" yaptı. Hükümetin çalışmalarından etkilenen Ertuğrul Çelik, diğer öğrenci arkadaşlarını da harekete geçirerek bir proje hazırladı. Gençler, 264 Evler mahallesinde oturan Roman vatandaşlara "en çok neden şikayetçi olduklarını" sordu. Böylece en büyük sorunun çamur deryasına dönen sokaklar olduğu ortaya çıktı. Sivil örgütler ve işadamlarının kapılarını aşındıran gençler kum çakıl ve asfalt gibi malzemeleri aldırmayı başardı, uygulamayı da bizzat kazma küreği ellerine alarak yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.