Bugünkü
Takvim

Trafik canavarına ABD'de yakalandı

Tüm hayatı başarılarla dolu olan Alpin Genç, ABD'de bir iş görüşmesine giderken canavar kurbanı oldu

ABONE OL
Beykent Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Rühet Genç ile İstanbul Üniversitesi'nden Prof. Dr. Sema Genç'in tek oğlu Alpin Genç, Alman Lisesi'ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü kazandı. Bir yıl sonra okulu bırakıp matematik okumak için New York Suny Üniversitesi'ne gitti. ABD'de eğitimini tamamlayan Alpin, Bilgi Üniversitesi'nde de eğitim aldı.

'Geri getiremem'
Ardından 24 Eylül'de idealindeki iş olan "finans analisti" olmak için ABD'ye gitti. Fakat talihsiz genç, 5 Ekim sabahı Kanada'nın Toronto kentine iş görüşmesine giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Baba Genç, "Onu geri getiremem ama adını yaşatacağım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.