Bugünkü
Takvim

Cem, babasının yattığı Silivri Cezaevi'ne gitti

ABONE OL
Yaşı küçük olduğu için 43 gündür Maltepe Çocuk Cezaevi'nde tutulan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, 18 yaşını doldurduğu günün sabahı, yani dün, babasının tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi'ne nakledildi. İnfaz koruma memurlarının sabah kapısını çaldığı katil zanlısı, büyük bir süprizle karşılaştı. Çünkü Cem'in doğumgününü ilk kutlayanlar infaz koruma memurları oldu. "Nice yıllara" sözüyle koğuşundan çıkan Garipoğlu, 2 valiz dolusu eşyasıyla yeni yaşam alanı olan Silivri Cezaevi'ne yerleşti. Cem'in, cezaevine girişte, babasına verilmek üzere 2 mektup bıraktığı da öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.