Bugünkü
Takvim

Dönüş şovu şehit babasını öldürdü!

Aksaray'da çiftçilik yapan Cevdet Doğan (58), oğlu Sabit Doğan'ı 1992 yılında jandarma komanda er olarak vatani görevini yaptığı sırada Siirt Eruh'ta PKK'lı teröristin düzenlediği silahlı saldırıda kaybetmişti. Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın çağrısı üzerine Kuzey Irak'tan gelen 34 kişilik PKK'lı grupta bulunanların Habur Sınır Kapısı'ndaki karşılanmasını televizyondan izleyen baba Doğan, bu tabloya dayanamayarak beyin kanaması geçirdi. Acılı baba, o günden bu yana yoğun bakımda verdiği hayat mücadelesini kaybederek dün yaşamını yitirdi. Cevdet Doğan, şehit oğlunun mezarının yanına defnedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.