Bugünkü
Takvim

Bu bebek kimin?

Aydın Germencik'te yaşayan Şerafettin-Güllü Can çiftinin ay önce Aydın Zübeyde Hanım Hastanesi'nde bir bebekleri dünyaya geldi. Doğumdan sonra ebe, çifte oğulları olduğunu söyledi. Ancak taburcu olduklarında "Karışıklık oldu" denilerek kız bebek verildi. Aile o günden bu yana büyük bir şüphe içinde yaşıyor...

ABONE OL
Aydın Germencik'te yaşayan Şerafettin ve Güllü Can çiftinin, 5 ay önce Aydın Zübeyde Hanım Hastanesi'nde bir bebekleri dünyaya geldi. Çiftin iddiasına göre doğumdan sonra ebe bir oğulları olduğunu söyledi. Aileye taburcu edilirken ise yanlışlık olduğu öne sürülerek bir kız bebek verildi. Bebeğin 3 raporunda "erkek", yalnız bir raporunda "kız" yazdığını gören aile, o günden bu yana kuşku içinde yaşıyor.

VALİ'DEN EL-AMAN
Bebeğin kendilerine ait olup olmadığını bilmediklerini anlatan Şerafettin Can, "Valiliğe gidip DNA testi istedik. Bir an önce bu test yapılsın. Bebeğimize hala bir kimlik çıkartamadık" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.