Bugünkü
Takvim

Eski patronuna kızdı halefini bıçakladı...

ABONE OL
Eskişehir'de manikürcü kız, işten çıkartılınca çılgına döndü. Manikürcü M.B. (17), 15 gün önce işten çıkarıldığı Mustafa G.'ye (26) ait kuaför salonuna gitti. M.B., kuaför salonunda, hiçbir şey söylemeden eski patronu Mustafa G.'ye bıçakla saldırdı.

Bıçakla saldırdı

Mustafa G., kendini geri çekip yara almadan kurtuldu. Ancak küçük kızın durmaya hiç niyeti yoktu. İlk hamlenin ardından M.B.'nin ikinci hamlesinde bıçak, kavgayı ayırmak için araya giren yeni manikürcü Münevver Ö.'ye (16) isabet etti. Elinden yaralanan yeni manikürcü Münevver Ö.'nün elinde kesikler oluştu. Hastaneye kaldırılan küçük kızın eline dikiş atıldı. Eski işyerini basan M.B. ise gözaltına alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.