Bugünkü
Takvim

Uzman çavuşun sır ölümü

ABONE OL
Siirt'te başından vurulmuş halde bulunan eski uzman çavuş Murat Ö.'nün ölümü akıllarda soru işareti bıraktı. Murat Ö.'nün Van'da 2008 yılında uzman çavuş olarak görev yaptığı sırada aşık olduğu yaşı küçük bir kızla beraber Konya'ya yerleştiği, kızın ailesinin durumu emniyete bildirmesi üzerine tekrar ailesine verildiği bildirildi. Murat Ö.'nün Siirt'e söz konusu kız için gelip gelmediği araştırılıyor. Cesedi teşhis etmek üzere hastaneye çağrılan 55 yaşındaki anne T.Ö., ise konuşmak istemediğini belirterek, "Oğlumun haberinin basına yansımasını istemiyorum. Devlet gerekli araştırmayı yapıyor. Katillerin bir an önce yakalanacağına inanıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.