Bugünkü
Takvim

Dicle öğretmenin cesedi karaya vurdu

Bir haftadır aranan öğretim görevlisinin cesedi denizden çıktı Genç kadının yüzü ve vücudu ise tanınmayacak hale gelmişti

ABONE OL
Boğaziçi Köprüsü üzerinde bir hafta önce aracı bulunan ve arkasından "Çok acı var dayanamıyorum" notu bırakarak köprüden atladığı tahmin edilen Sabancı Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Dicle Koğacıoğlu'nun cesedi bir hafta sonra Ortaköy açıklarında bulundu. Balıkçılar, dün sabah saat 08.00 sıralarında su yüzeyinde bir kadın cesedi fark edince hemen polise haber verdi. Polisin bilgilendirdiği sahil güvenlik ekipleri, Ortaköy açıklarında cesedin bulunduğu bölgeye gitti.

Kıyafetlerinden tanıdılar

Ortaköy İskele Meydanı'na çıkartılan Dicle Koğacıoğlu'nun cesedi savcı incelemesi için bir süre bekletildi. Bir haftadır denizde kalan Koğacıoğlu'nun cesedinin balıklar tarafından tahrip edildiği ve yüzünün neredeyse tanınmaz hale geldiği, kimliğinin ise üzerinde kaybolduğu zaman giydiği kıyafetlerden teşhis edildiği öğrenildi. Koğacıoğlu'nun cesedi, incelemenin ardından otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.