Bugünkü
Takvim

İnsanlık örneği!

ABONE OL
Mersin Mezitli'de yaşayan ve isminin açıklanmasını istemeyen A.A., 15 Ocak'ta yeşil kart işlemlerini halletmek için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan 50 TL yardım aldı. Daha sonra maddi durumunu biraz düzelten A.A., "Aylar önce bana yardımcı oldunuz. Allah razı olsun. Ama işlerim düzeldi. Parayı vakfa iade etmek istiyorum" diyerek kaymakamlığa başvurdu. A.A.'nın talebini şaşkınlıkla karşılayan Kaymakam Kamil Kıcıroğlu, "20 yıllık kaymakamım, böylesini görmedim" dedi. A.A. ise "Yetimin ve fakirin hakkını yiyemem" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.