Bugünkü
Takvim

Yasak ilişki kurbanı

Limon bahçesinde 7 ay önce bulunan cesedin sırrını jandarma çözdü

Mersin'de 7 ay önce işlenen cinayet çözüldü. Abdullah Çaylar'ın (24) cesedi limon bahçesinde bulunmuştu. Üzerindeki sır perdesi kalkan olayın şöyle gerçekleştiği ortaya çıktı. M.Ç. ile kayınbiraderi F.D., eşi F.Ç. (M.Ç.'nin karısı) ile gönül ilişkisinde bulunduğunu iddia ettikleri Çaylar'ı otomobil ile gezintiye götürdü. M.Ç. ve F.D., gencin içeceğine fare zehiri kattı. Zehirlenerek ölen genci bırakan zanlılar, hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam etti. Ancak zanlılar, şüphe üzerine gözaltına alınınca suçlarını itiraf etmek zorunda kaldı. Çaylar'ın, zanlılar ile komşu olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.