Son dakika: Türkiye günlerce bu cinayeti konuşmuştu... Görüntülere ulaşıldı

Son dakika haberine göre TEM'de kural ihlali tartışması ve ardından meydana gelen trafik kazası nedeniyle motosiklet sürücüsü Hasan Saytal'ın, Serdar Çekiç'i silahla vurarak öldürdüğü iddia edilen olaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Çekiç'in kullandığı aracın çarpıştığı ve motosikletli Saytal'ın yola düştüğü görülüyor.
Sonrasında ise yolda bir kargaşanın yaşandığı görüntülerde aktarılıyor.

TEM otoyolunda 3 Temmuz 2019'da kural ihlali tartışması ve ardından meydana gelen trafik kazası nedeniyle motosiklet sürücüsü Hasan Saytal'ın, Serdar Çekiç'i ateş ederek vurma anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüsüne ulaşıldı.

Görüntülerde Hasan Saytal'ın kullandığı motosiklet ile Serdar Çekiç'in kullandığı aracın çarpıştığı ve motosikletli Saytal'ın yola düştüğü görülüyor.

Sonrasında ise yolda bir kargaşanın yaşandığı görüntülerde aktarılıyor.
Olay meydana geldikten sonra görüntülerde, insanların aracın etrafına toplandığı da görülüyor. Polis ve ambulansın da olay yerine vardıkları görüntülerde mevcut.

Olaya ilişkin davanın duruşması 9 Temmuz perşembe günü Bakırköy 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

İDDİANAMEDEN
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, 3 Temmuz 2019'da 07.30 sıralarında kullandığı otomobille TEM otoyolunda seyir halindeki maktul Serdar Çekiç'in, Yüzüncü Yıl Köprüsü civarında emniyet şeridinden aniden hareket edip yola katılan motosiklet sürücüsü sanık Hasan Saytal'a eliyle tepki gösterdiği anlatıldı.

DİĞER GALERİLER