Müge Anlı'dan yardım istedi! 'Bana bir şey olursa Müge Anlı'ya çıkın' diyen Sibel Gökbulut'un cesedi...

Müge Anlı canlı yayınında bugün ilginç bir olay yaşandı. 1 Şubat 2019 tarihinde kaybolan Sibel Gökbulut'un annesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istemeye canlı yayına katıldı. Kaybolmadan önce annesine, 'Bana bir şey olursa Müge Anlı'ya çıkın' diyen ve 3 gün sonra kaybolan Sibel Gökbulut'tan acı haber geldi. Müge Anlı canlı yayınından kısa bir süre sonra Karacalı Köyü mevkiinde hızlı tren yolu inşaatının yanındaki su kanalındaki cesedi gören köylüler, polise haber verdi. Polis ve jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede cesedin Sibel Gökbulut'a ait olduğu belirlendi. Bölgede inceleme yapan polis, olayla ilgili 5 kişiyi gözaltına aldı. Peki, 33 yaşındaki Sibel Gökbulut'a ne oldu?

MÜGE ANLI'DA AKILALMAZ OLAY!

Müge Anlı canlı yayınına çıkıp 10 gündür haber alamadığı kızını bulmak için yardım isteyen anne acı haberle karşılaştı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SU KANALINDA ÖLÜ OLARAK BULUNDU

1 Şubat 2019 tarihinde kaybolan 2 çocuk annesi Sibel Gökbulut (33), Sanayi Mahallesi'ndeki hızlı tren yolu inşaatı kenarındaki su kanalında ölü olarak bulundu.

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından cesedin bulunduğu yerde şerit çekerek inceleme başlattı. İddiaya göre, Gökbulut'un darp edilerek öldürüldüğü bilgisine ulaşıldı. Olayla ilgili olarak gözaltına alınanlar olduğu öğrenildi.

Kentte yalnız yaşayan kızları Sibel Gökbulut'tan haber alamayan ailesi, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri genç kadını bulmak için çalışma başlattı. Polis, Sibel Gökbulut'un en son görüştüğü kişileri teknik takibe aldı.

BANA BİR ŞEY OLURSA MÜGE ANLI'YA ÇIKIN DEDİ 3 SONRA KAYBOLDU

Bu sırada bugün Müge Anlı'nın programına katılan anne Gülseren Gökbulut, kızının hayatından endişe ettiğini söyleyerek, "Kızım kaybolmadan 3 gün önce 'Bana bir şey olursa Müge Anlı'ya çıkın' dedi. 3 gün sonra da kayboldu. Kızımı bulmama yardım edin" dedi.

DİĞER GALERİLER