Her dediği çıkan kahin Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri korkunç! Donald Trump ve Putin...

Kimileri onu görme engelli kahin olarak kimileri ise kahinler furyasının tek kadın kahini olarak tanıyor. Bulgaristan'ın küçük bir köyünden, dünyaya yayılan bir ünün sahibi olan Baba Vanga'nın kehanetlerinin yüzde 85'nin tuttuğu bilinen bir gerçek. Peki nasıl oluyorsa sıradan bir kadın geleceği böyle rahatlıklar öngörebiliyor. Bizler bunu belki asla öğrenemeyeceğiz ama bildiğimiz bir şey var; o da Baba Vanga'nın hem şimdiye hem de geleceğe dair kehanetleri. Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri tüyleri diken diken edecek cinsten.

Bulgaristan'ın küçük bir köyünden çıkıp, söyledikleri ile dünyayı etkileyen bir kadın. Ne dediyse çıkan ve dedikleri doğru olmaya devam ederse sonumuzun pek hayırlı olmayacağı açık olan bir kadın, Baba Vanga. Bu zamana kadar kehanetlerinin yüzde 85'nin tuttuğu belirtiliyor.

Şimdiye kadar 11 Eylül saldırıları, Prenses Diana'nın ölümü, Arap Baharı DEAŞ ve Brexit gibi bir çok konuda yaptığı kehanetler çıkmıştı.

2019 İÇİN KEHANETLERİ DÜNYAYI SALLAYACAK

Gözleri görmeyen ünlü kahin Baba Vanga'nın 2019 yılına dair tahminleri ortaya çıktı. Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri, dünyanın kelimenin tam manasıyla kaynayacağını gösteriyor.

Baba Vanga 1996 yılında hayatını kaybetse de, gelecekle ilgili öngörüleri takip ediliyor.

Şimdiye kadar bildiklerinin listesi çok uzun.

II. Dünya Savaşı'nın sonucu.

DİĞER GALERİLER