Müge Anlı canlı yayında Ecrin olayı hakkında son dakika gelişmesi! Islak mendille...

7 Mayıs tarihinde Samsun Vezirköprü'de ortadan kaybolmuştu minik Ecrin Kurnaz. 27 Mayıs'ta ise tüm Türkiye'yi yasan boğan o haber geldi. Türkiye günlerdir 'Ecrin Kurnaz'a ne oldu?' sorusunun yanıtını arıyor. Bir yanda telefonunda cinsel içerikli aramalara bulunan üvey amca Özkan Kurnaz, bir yanda köpeklerinin Ecrin'e zarar verdiği iddia edilen komşu Muhamet Yahşi, diğer bir yanda da eşinin yeğeni ile birlikte olan anne Sevcan Kurnaz... İşte tüm bu karmaşanın içerisinde Müge Anlı ve ekibi 'Ecrin Kurnaz'ın katili mi?' aydınlatmaya çalışıyor. Müge Anlı 7 Haziran canlı yayınında şoke eden bir detay yine gündeme geldi. İşte Müge Anlı 7 Haziran son bölümde yaşananlar ve son dakika gelişmeleri...

Samsun'da kaybolan Ecrin Kurnaz hakkında birbiri ardında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 7 Mayıs'ta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın üvey amcası Özkan Kurnaz ve yanında bulunan İbrahim Kurnaz darp edildi.

Bu darp olayında neler yaşandığı Müge Anlı 7 Haziran canlı yayınında izleyicilerle paylaşıldı. Ecrin Kurnaz'ın üvey amcası Özkan Kurnaz ve yanında bulunan İbrahim Kurnaz, alkol aldıktan sonra bir parka gitti ve burada bulunan bir başka grupla ağız dalaşına girdi.

Bu ağız dalaşı sonrası parkta bulunanlar patronlarına haber verdi ve kavga çıktı. Kavgada darp edildiğini iddia eden Özkan Kurnaz, Vezirköprü Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldıktan sonra hastaneden ayrılarak Emrah Dönmezden şikayetçi oldu.

'YAŞANANLARDAN ÇOK ETKİLENDİM'

Polis tarafından arandığını öğrenen Emrah Dönmezer, "Yaşanan olaylar beni çok etkiledi. Parkta rastladığım Özkan Kurnaz'a bu yüzden tepki gösterdim. Benim de evladım var. Bu olay beni çok etkiledi" şeklinde konuştuktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim oldu.

FLAŞ DETAY MASAYA YATIRILDI

Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz, Müge Anlı'nın ekibine açıklamalarda bulundu.

Özkan Kurnaz herkesin herkesi suçladığını, herkesin başrol oynamak istediğini söyledi. Ecrin'e zarar veren kişinin oyunu çok iyi oynadığını, tüm detayları düşündüğünü belirtti.

DİĞER GALERİLER