KPSS şartsız alım yapılacak! 3000 TL maaşla belediye işçisi alınıyor...

KPSS şartsız işçi alımları oldukça fazla aratılıyor. Bu bağlamda 3000 TL maaşla belediye işçisi alımı ilanları İŞKUR üzerinden yayınlandı. İŞKUR'da en büyük ilgiyi KPSS'siz ilanlar ile ilkokul mezunu işçi alımları görüyor. Belediye işçiliği için de talep çok büyük oluyor. İŞKUR, KPSS şartsız belediye işçisi alım ilanlarını yayınladı.

TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Geride bıraktığımız yıl 1.5 milyon kişiye yeni iş fırsatı sunan İŞKUR, bu yıl rakamı daha yukarı çıkarmanın peşinde. Her geçen gün iş ilanları ve meslek kursları artıyor. İŞKUR üzerinden KPSS şartı aranmayan ilanlar büyük ilgi görüyor. Kamuya personel alımlarının büyük kısmı İŞKUR vasıtasıyla oluyor. İŞKUR son olarak yeni belediye işçisi alım ilanları yayınladı. İlanlar büyük ilgi gördü. Peki, İŞKUR ile işçi alan belediyeler hangileri? İşte İŞKUR yeni iş ilanları ve detaylar...

İŞKUR KAYIT NASIL YAPILIR?

İş bulmakta zorlananların, kolayca iş bulabilmelerine yardımcı olan İŞKUR, aynı zamanda da kişinin mesleğine veya eğitim aldığı niteliğe göre iş bulabilmesine de olanak veriyor.

Türkiye genelinde istihdamın yaygınlaştırılması amacı ile 4 Ekim 2000' de kapatılan İş ve İşçi Bulma Kurumu yerine açılan İŞKUR, bu tarihten itibaren ülke genelinde istihdamda çok önemli bir rol üstlenmiştir. İŞKUR kayıt işlemleri 2 farklı şekilde yapılmaktadır.

Çünkü İŞKUR tarafından iş arayanlara iş olanakları sunulurken, bu sunulan iş olanaklarının da işçi arayan işverenler tarafından girilmesi için her iki tarafa da ayrı bir sistem oluşturulmuştur.

İŞKUR BELEDİYE İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NEREDEN YAPILIR?

İŞKUR belediye işçisi alımı ilanları için nasıl başvuru yapılacağı merak ediliyor. İŞKUR'un kamu iş ilanları sayfasında tüm kamu kurumlarının ilanları var. Aşağıdaki linkten de başvuru yapabilirsiniz.

DİĞER GALERİLER