Günlük burç yorumları – 3 Aralık 2019 Salı

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 3 Aralık Salı günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ:

Çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Sizin olaylara maddeci yaklaşmanız, onlarda farklı oluşum yaratabilir. İş yaşantınızdaki kuralları kendi lehinize çevirmek istiyorsunuz.

BOĞA:

Sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Yaşantınızda gelişen olayların size yüklediği sorumluluklar konusunda üzülmeyin.

İKİZLER:

Ay, tepe evinizde ilerliyor. Üst yöneticilerinizle aranızda duygusal bağların gelişmesi ve onlarla işbirliği içinde hareket etmeniz, sizin için olumlu. İş bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ:

Birlikte olacağınız kişileri iyi seçmeli ve kesinlikle güvenebileceğiniz insanlarla çalışmalısınız. Düşüncelerinizi keskin bir şekilde dile getirdiğiniz için, yakınlarınızla aranızda tartışma çıkabilir

ASLAN:

Güçlü gezegenlerin burcunuzda olması, sert yönlerinizi de ortaya çıkarıyor. Bugün, ilişkilerinizde kesin ve yargılayıcı bakıyorsunuz. Partnerinizle birlikte akılcı bir tutum izleyeceksiniz.

DİĞER GALERİLER