Günlük burç yorumları – 11 Ocak 2020 Cumartesi

Günlük burç yorumları Takvim'den Binnur Sormageç, Yeni Asır'dan Filiz Özkol ve Sabah'tan Zeynep Turan'ın yorumuyla takvim.com.tr'de. Bugün burçları neler bekliyor? İşte 11 Ocak Cumartesi günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

KOÇ

Çok önem verdiğiniz değerlerden ani baz geçebilir ve planlarınızı yenilenebilirsiniz. Sizinde kendinize göre bir takım arzularınız olması gayet doğal çabalamalısınız.

Uzun zamandır hissetmediğin cesaret duygunun alevlendiğini düşünebilirsin. Ufak tefek kazalara karşı tedbirli olmalısın.

BOĞA

Kendinizi iş konusunda öyle şartlamışsınız ki adeta siz değil başka biri olmuşsunuz. Sahte dostluklara rağbet etmiyordunuz. Kendinizde bir o kadar dürüstsünüz.

Olayların akışından çok, kendi beklentilerine ve düşüncelerine odaklanıyorsun. Bugün uzun telefon konuşmaları yapabilirsin.

İKİZLER

Bugün bir takım kişiler sizin imkanlarınızdan faydalanmak adına çevrenizde bolca dolaşabilirler.aman dikkat edin mali kayıplar yaşayabilirsiniz.

Hiç beklemediğin birinden ani bir telefon alabilirsin. Geçmiş hakkında konuşabilir, kırgınlıklarını belli edebilirsin.

YENGEÇ

Birilerinin sizinle oyun oynuyor düşüncesi kalbinizi kırıyor oysa öyle bir şey yok sadece siz evham ediyorsunuz. Tetikte olmanız mutsuzluğunuzu hazırlamanız demek.

Keskin konuşmalar yapabilirsin. Çevrendekileri özensizlikle suçlayabilirsin. Kimsenin üstüne çok gitmemelisin.

ASLAN

Birşeyleri kabullenmemek adına sürekli zihninizi yoruyorsunuz. Özellikle mali konularda bir haylı sıkıntılı dönemdesiniz. Harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız.

Parasal anlamda büyük gelişmeler seni bekliyor. Hiç beklemediğin kişilerin senin hakkındaki yorumları kulağına gelebilir.

DİĞER GALERİLER