Bugünkü
Takvim

Sanatçılar, Erdoğan'ın iftar yemeğini anlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde verilen iftar davetine katılan sanat ve spor camiasının ünlü isimleri davette yaşadıklarını anlattı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nde sanat ve spor dünyasının önemli isimleri ile iftar sofrasında bir araya geldi. Sabah'ta yer alan habere göre; Geceyi Afrikalı Ali olarak tanınan radyocu Ali Şentürk sundu. Sanatçı Mustafa Ceceli iftar öncesi ezan okudu. Geceye katılan ünlüler, geceyle ilgili duygularını dile getirdi:

Mustafa Ceceli:Devletin en yüksek kurumunun sanatçı ve sporcularla dirsek temasında bulunmasını, bu tarz etkinliklere davet etmesini çok olumlu buluyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın davetlilerle tek tek ilgilenmesi de üzerinde durulması gereken bir husus.

Yavuz Bingöl: Sayın Cumhurbaşkanımız teröre karşı ortak güçlü bir tavır ve birlik istedi. Sanatçıların ve spor camiasının gücünün siyasetçilerin gücünden daha az olmadığına vurgu yaptı. Anlamlı bir geceydi.

Emrah Erdoğan: Sanata ve sanatçıya her daim önem veren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan hanımefendiye bu güzel iftar davetleri için kendim ve ailem adına teşekkür ederim.

Hande Yener: Sporun ve sanatın değerinin, öneminin altının kalınca çizildiği bir buluşma oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu husustaki tavrı belli. Haliyle bu da bizlere sorumluluklar yüklüyor.