Otomobil Firmalarının Yıl Sonu Kampanyaları

Yıl sonu yaklaşırken, satış rakamlarını artırmaya çalışan yerli ve ithal otomobil markalarının rekabeti, dikkati çekiyor.

Tüketici Güven Endeksi'nin yakaladığı artış yönlü trend, faizlerdeki düşüş ve pazarın yukarı yönlü seyri, otomobil satışlarını da ateşledi. Türkiye pazarında, önemli oranda pay sahibi olan yerli ve ithal otomobil markalarının rekabeti iyice keskinleşirken, sonuçları tüketiciye yaradı.

Türkiye'deki doymamış otomobil pazarını kendi lehine değerlendirmeyi hedefleyen firmalar, sıfır faiz, 60 aya varan vade seçenekleri, peşin indirim ve ''Şimdi al, sonra öde'' gibi cazip koşullar sunuyor. İşte otomobil şirketlerinin yıl sonu kampanyaları...

RENAULT

Tüm modellerde 12 ay taksit ve yüzde ''0'' faizli 16 bin TL kredi avantajı sunan Renault, ödemeyi 2 ay sonra başlatıyor.

Kampanyaya katılan modeller, 2 yıl sınırsız kilometre ya da ''3 yıl veya 100 bin kilometre (hangisi önce dolarsa)'' yeni araç garantisi kapsamına alınıyor.

''0'' faiz avantajının, 16 bin TL kredi ve 12 ay vade için 30 Kasıma kadar geçerli olduğu, 2 ay ödeme erteleme avantajının tüm vadelerde geçerli olduğu belirtilirken, yüzde ''0'' faiz kampanyası Renault binek modeller ve Yeni Kangoo Multix modelini kapsıyor.

DİĞER GALERİLER