Cumhurbaşkanı Erdoğan Isparta'da coşkuyla karşılandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran seçimleri öncesi ikinci mitingi için bugün Isparta'ya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda Ispartalılara seslendi. Mitinge Başbakan Binali Yıldırım da katıldı.

Vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı coşkuyla karşıladı. Ispartalı vatandaşlar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nı hınca hınç doldurdu.

Isparta'da vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

"Sizleri saygı ile selamlıyorum. Isparta'nın tüm ilçelerindeki, köylerindeki kardeşlerimi selamlıyorum. Muhteşem bir kalabalık bizi burada selamladılar. Bizi coşkuyla karşılan tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Bereketi ile sofralarımızı şenlendiren Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ediyorum."

"Maşallah Isparta bugün bambaşka. Bu meydanda hükümetine, geleceğine sahip çıkan bir Isparta görüyorum. 24 Haziran'da Vakit Türkiye Vaktidir diyen bir Isparta görüyorum. 24 Haziran'da güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye demeye hazır mıyız? 24 Haziran'da güçlü Türkiye'nin önünü açıyor muyuz? 16 Nisan'da olduğu gibi 24 Haziran'da da rekorlara imza atıyor muyuz?"

Isparta mitinginde sahneye çıkan küçük bir kız ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki diyalog vatandaşları hem güldürdü, hem de duygulandırdı. Küçük kız Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "seçimlere hazır mıyız?" sorusuna, başını sallayarak evet şeklinde cevap verdi. Daha sonra küçük kıza oyuncak hediye edildi.

DİĞER GALERİLER