Aile boyu ihanet eden FETÖ'cüler

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girşimi başarılı bir şekilde püskürtülürken, ihaneti yöneten isimler de bir bir deşifre oluyor. Daha da ilginci bu kişilerin aile fertleriyle birlikte örgüt adına çalıştıkları ortaya çıktı. İşte teröristbaşı Fetullah Gülen başta olmak üzere ihanete ailece destek veren isimler:

FETÖ'nün Türkiye'deki 1 numaralı ismi olan firari FETÖ'cü Adil Öksüz'ün 15 Temmuz gecesi Akıncı'da bulunan sivillerin başında geldiği ortaya çıkmıştı. Firari FETÖ'cü Öksüz'ün ailesindeki bazı kişilerin de örgütle yakından bir bağlantı içinde olduğu ortaya çıktı.

ARİF ÖKSÜZ
Mersin eski İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz'ün 17/25 Aralık operasyonları sonrasında FETÖ'yle bağlantılı olduğu ortaya çıktı. Öksüz bu sabah Mersin'de adliyeye sevk edildi.

REMZİ ÖKSÜZ
Arif Öksüz'ün kardeşi Remzi Öksüz, Hatay'ın Erzin ilçesinde Mal Müdürü olarak görev yapıyordu. Örgütle bağlantısı tespit edilen Öksüz görevden alındı.

MEHMET ÖKSÜZ
Adil Öksüz'ün amcası olan Ziraat Bankası'ndan emekli Mehmet Öksüz, 15 Temmuz'dan önce Adil Öksüz'e evinin kapılarını açmıştı.

DİĞER GALERİLER