Müge Anlı'da son dakika ihbarları şoke etti! Ümit Can Uygun'un annesi nasıl öldü, kim öldürdü? Şüpheli iki araç...

Son dakika Müge Anlı ihbarları herkesi şoke etti! Aleyna Çakır'ın ölümünde şüpheli sıfatıyla ifade veren Ümit Can Uygun'un annesi şüpheli bir şekilde ölü bulundu. Ümit Can Uygun 'un annesi Gülay Uygun'un şüpheli ölümüne dair canlı yayına ardı ardına gelen telefonlar, ilk bulgulara göre intihar görünen ölümde şüpheleri arttırdı. Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun'u son gören kişiler Atv canlı yayınına bağlandı! Ölümünden önce bir parkta görülen Gülay Uygun'u önce bir beyaz aracın bıraktığı ardından da siyah araç ile parktan alındığı ileri sürüldü. İşte Müge Anlı'daki Aleyna Çakır'ın ölümüyle bağlantılı olan Ümit Can Uygun'un annesinin şüpheli intiharına dair son dakika bilgileri...

Son dakika Müge Anlı gelişmesi! Alyena Çakır'ın ölümüyle ilgili şüphe oklarının çevrildiği Ümit Can Uygun'un annesi başından vurulmuş halde dün ölü olarak bulunmuştu. Şüpheli ölümün ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlanan görgü tanıklarının söyledikleri sonrası "Ümitcan Uygun'un annesi nasıl öldü?" sorusunun cevabı merak uyandırmaya başladı. Ankara'daki evinde 3 Haziran günü ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır olayında flaş bir gelişme yaşanmış, Çakır'ı öldürdüğü ileri sürülen Ümit Can'ın annesi dün gece şüpheli bir şekilde intihar etmişti. Müge Anlı'nın bugünkü yayınına olayla ilgili çarpıcı ihbarlar geldi. İşte, Ümit Can Uygun'un annesinin ölümüyle ilgili şoke eden ihbarlar!

PARKA GELEN BEYAZ ARAÇ KİMİN?

KAYIP ANONSU

Canlı yayında ismini gizli tutan ihbar sahibi olay günü intihar ettiği düşünülen Gülay Uygun'nun evine yakın bir parka siyah bir araçla geldiğini, bir süre sonra beyaz sedan kasa otomobile binip gittiğini ifade etti. 1 saat sonra parka yakın camiiden bir kadın kaybına dair anonsun yapıldığı da ihbara eklendi. Kayıp anonsundan 5 dakika sonra sosyal medyada açıklama yapan avukatın yanında bir kişi ile elindeki fotoğraftaki Gülay Uygun'nun kayıp olduğunu sorduğunu aktardı. Ardından Müge Anlı'nın canlı yayına hafriyat kamyonu kullanan bir görgü şahidi bağlandı.

ÜMİT CAN UYGUN'UN ANNESİ GÜLAY UYGUN NASIL ÖLDÜ?

Olay günü saat 18.00 civarında kamyonuyla hafriyat dökmek için Gülay Uygun'nun cesedinin bulunduğu yere geldiğini, bu sırada sonradan Ümit olduğunu öğrendiği siyah tişörtlü birinin bağırarak telefonla konuştuğunu gördüğü söyledi. O esnafa bir el silah sesi duyduğunu, oradaki güvenlik görevlileri ile olay yerine baktığını, Ümit'in hala bağırarak sizin yüzünüzden oldu diye söylemde bulunduğunu ve yanında da beyaz sedan araç gördüğünü sözlerine ekledi.

Yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir görgü tanığı saat 15.00 civarı parkta otururken siyah bir araçla Gülay Uygun'un parka geldiğini bir süre sonra beyaz araçla gittiğini gördüğünü açıkladı.

'ÜMİT CAN'IN ANNESİ YASA DIŞI İŞLER NEDENİYLE DAHA ÖNCE ŞİKAYET EDİLDİ' İDDİASI

Programa gelen ve yayında paylaşılan başka bir ihbarda ise Gülay Uygun ile aynı kurumda çalıştığını, Gülay Uygun bu tip yasa dışı işlerle uğraştığını, kurum yönetimine şikâyette bulunduğunu, fakat şikayetleri sonrasında kendisinin ve arkadaşlarının para cezası aldığını iddia eden bir şahıs bağlandı. Bu kişi, Şubat ayında kuruma yakın bir kafede Gülay Uygun, Ümit, Aleyna ve bir başka kadını tartışırken gördüğünü, kafenin lavabosunda Aleyna ile konuştuğunu, vücudunun morluk içinde gördüğünü ihbar etti.

Müge Anlı'daki Aleyna Çakır olayının detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. 3 Haziran'da evinde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın ölümün, 'intihar mı yoksa cinayet mi?' şüphesinin ardından Ümit Can Uygun'un annesi hakkında gelen iddialar ve başlatılan soruşturma Türkiye gündeminde yerini aldı.

DİĞER GALERİLER