Müge Anlı'da Konya mehir cinayetinde şok telefon! Katiller oğlu, gelini ve kızı mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan Metin Büyükşen ve Necla Büyükşen cinayeti ile ilgili ortaya çıkan ayrıntılar kan dondurmaya devam ediyor. Konya'da evlerine gelen maskeli saldırgan tarafından, kızlarının gözü önünde öldürülen Metin Büyükşen ile Necla Büyükşen hakkında ortaya çıkanlar hedefe oğlu Uğur ve mehir parasını alamayan gelinleri Betül Büyükşen'i koydu. Bugün ise kayınpeder Metin Büyükşen ve gelin Betül Büyükşen arasındaki telefon görüşmeleri herkesi şoke etti. Öte yandan Büyükşen çiftinin kızları Büşra Büyükşen'in yasak aşkının bu cinayete neden olduğu iddia ediliyor. İşte Müge Anlı Konya cinayetinde şoke eden gelişmeler.

Tüm Türkiye talihsiz Büyükşen çiftini konuşuyor. Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Köyünde 3 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 23.00 sıralarında kızları Büşra Büyükşen'in gözleri önünde canice öldürülen Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen'in katili aranırken canlı yayında şoke eden bir telefon konuşması yayınlandı.

İşte Büyükşen cinayeti ile ilgili yeni gelişmeler.

BİTMEK BİLMEYEN MEHİR TARTIŞMASI

Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen evlerine giren bir maskeli saldırgan tarafından öldürülmüştü.

çiftin çocukları Büşra ve Uğur'un cinayeti kimin işlediğini bildiği yönünde. Uğur ve eşi Betül hanımın ise cinayeti anlaşamadıkları mehir konusundan dolayı cinayeti azmettiricisi olarak suçlanıyor.

STÜDYO BU TELEFON KONUŞMASI İLE BUZ KESTİ

Müge Anlı'nın daha önce programda defalarca bahsettiği Metin Büyükşen ile gelini Betül arasındaki 'mehir' hakkında telefon konuşmasından bir bölüm yayınlandı. Yayınlanan parçası bile stüdyodakiler ve ekran başındakilerin şaşkına dönmesine yetti.

Metin Büyükşen telefon konuşmasında mehir pazarlığı yapıyor.

DİĞER GALERİLER