Müge Anlı Ordu Korgan'daki cinayeti araştırıyor! Domuz bağıyla bağlı halde çarşaf içinde bulunan Makbule Sarı'nın katili kim?

Domuz bağı ile bağladılar, 74 yaşındaki kadını vahşice öldürdüler. Makbule Sarı cinayetinde katil kim? Ordu Korgan'a bağlı Sarıaliç Mahallesi'ndeki evinde tek başına yaşayan Makbule Sarı'nın ölümündeki kan donduran detaylar Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında araştırılıyor. Bir süredir Makbule Sarı'dan haber alamayan yakınlarının emniyet güçlerine haber vermesiyle yaşlı kadının evine gidildi ve karşılaşılan manzara korkunçtu. İşte Ordu Korgan'da işlenen Makbule Sarı cinayetinde kan donduran gelişmeler...

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... 16 Kasım'da Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı son bölümde, Ordu Korgan'da işlenen Makbule Sarı cinayeti ele alındı. 74 yaşında tek başına yaşayan Makbule Sarı'nın domuz bağıyla bağlı çarşafın içindeki cesedi dehşetin boyutlarını gözler önüne serdi.

Ordu'nun Korgan ilçesinde evde tek yaşayan yalnız bir yaşlı kadın, domuz bağı ile bağlanıp, çuvala konulmuş halde ölü bulundu. Yaşlı kadının bazı eşyalarının çalındığı öğrenildi.

Olay, ilçeye bağlı Sarıaliç Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, evinde tek yaşayan Makbule Sarı'dan (74) haber alınamaması üzerine yetkililere bilgi verildi.

Yapılan inceleme sonrası yaşlı kadının elleri ve ayakları domuz bağı ile bağlanarak çuvala konulduğu ve çuvalın da dikilerek, ölüme terk edildiği, evinde ise hırsızlık amaçlı olduğu düşünülen eşyaların kurcalandığı fark edildi. Yapılan çalışma sonrası evden televizyonun çalındığı bilgisine ulaşılırken, ekipler konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

"DOMUZ BAĞIYLA BAĞLANMIŞ, ÇUVALA KONULUP DİKİŞMİŞ"
Sarıalıç Mahalle Muhtarı Mustafa Bilgi, akşam saatlerinde kendilerine gelen ihbar üzerine bulunduklarını söyledi.

DİĞER GALERİLER