Kuruluş Osman efsanesi başlıyor! Diriliş Ertuğrul'un devamı Kuruluş Osman'dan görkemli tanıtım: Devlet olmaya var mısınız?

5 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında milyonları ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul'un devamı olan Kuruluş Osman çok yakında ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde olacak olan Kuruluş Osman'ın hayranları dizinin bir an önce başlaması için sabırsızlanıyor. Dizi, yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ'ın sosyal medya hesabı üzerinden duyurduğu gibi ATV ekranlarında yayınlandı. İkinci tanıtıma Osman Bey'in,"Beyimle birlikte devlet olmaya var mısınız?" sözleri damga vurdu. İşte heyecanla beklenilen Kuruluş Osman'ın ikinci tanıtımı...

ATV ekranlarında yayınlanacak Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde olacak olan Kuruluş Osman'ın ikinci tanıtım videosu yayınlandı.
KURULUŞ OSMAN'IN İKİNCİ TANITIMI VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Bu akşam ATV ekranlarında yayınlanan 2. tanıtımda Burak Özçivit'in canlandırdığı Osman Bey'in "Alplerim, beylerim, balalarım... Nice demdir düşman azgınlaştı. İhanet zalimleşti.

Dost bildiklerimiz sessizleşti. Ne gam, ne keder, ne hüzün! Biliriz ki Allah bize yeter! İmanımız bize yeter! Yüreğimiz yeter. İmdi azgınlaşan düşmanın, zalimleşen ihanetin nefesini kesme vaktidir.

İmdi şehadet şerbeti içmenin, aslanlar gibi kükremenin, destanlar yazmanın vaktidir. İmdi milletimizin ikbali için, mazlumların kurtuluşu için devlet olma vaktidir.

Beyimle birlikte devlet olmaya var mısınız?" sözleri büyük beğeni topladı.

DİĞER GALERİLER