Vav TV İzle

Esra Erol'da olay yüzleşme! Kocasına inekleri sattırıp her yerine estetik yaptırdıktan sonra evden kaçan Meral Okur ortaya çıktı

Esra Erol'da büyük yüzleşme! Kocası Yalçın Okur'a inekleri sattırıp estetik yaptıran ve evden kaçan Meral Okur ortaya çıktı. Atv ekranlarında hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitleyen başarılı televizyoncu Esra Erol'un programında akıllara durgunluk veren olay gündeme bomba gibi düştü. Samsun'da yaşayan 39 yaşındaki Yalçın Okur, bütün hayvanlarını yarı fiyatını satıp, eşine isteği üzerine estetik yaptırdı. Eşi Meral'in, estetik ameliyatlarından sonra evden kaçtığını belirten Yalçın Okur, Esra Erol'dan yardım istedi. Herkesin şaşkına döndüğü olayda iddiaların odağındaki eş Meral Okur ortaya çıktı. Atv canlı yayınında yüzleşen karı-koca, Esra Erol son bölüme damga vurdu.

Esra Erol'da olay yüzleşme! Kocasına inekleri sattırıp her yerine estetik yaptırdıktan sonra evden kaçan Meral Okur ortaya çıktı. Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı programı Esra Erol'da canlı yayınında akıllara durgunluk veren bir olay ele alındı.

Esra Erol'a katılan 39 yaşında 3 çocuk babası Yalçın Okur, bütün hayvanlarını yarı fiyatını satıp, eşine isteği üzerine estetik yaptırdığını söyledi.

Eşi Meral'in, estetik ameliyatlarından sonra evden kaçtığını iddia eden Yalçın, Esra Erol'dan yardım istedi. Herkesin şaşkına döndüğü olayda dün bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Esra Erol son bölüme estetik yaptırdıktan sonra evi terk ettiği iddia edilen Meral katıldı. Meral'i karşısında gören Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemedi. 20 gündür çocuklarını görmeyen 26 yaşındaki genç kadın, yaşadığı her şeyi tek tek anlattı.
Canlı yayına katılan Meral ise programa yüzleşmek için geldiğini belirterek, "Ben sürekli gözyaşı döküyorum. Ben bu anı çok bekledim." diye konuştu.

"BEN BU ANI ÇOK BEKLEDİM"
Öte yandan Meral, Yalçın için daha önce uzaklaştırma kararı aldırdığını da belertti. Kocasının 1 senedir kendisini değiştiğini söylemesi üzerine Meral, "şimdi ben sana soruyorum!