Esra Erol canlı yayında DNA sonucunu açıkladı, stüdyodakiler şoke oldu! 9 yıllık eşi dışında 2 adamla birlikte olan kadın...

Esra Erol'da canlı yayınında herkesi şoke eden olay! 9 yıllık eşi Zeliha Kıyak tarafından ihanete uğradığını öğrenen Ramazan Kıyak, Esra Erol'a başvurdu ve canlı yayında nüfusunda olan 1 yaşındaki çocuğun kendi çocuğu olup olmadığını öğrenmek istediğini belirtti. Eşi Zeliha Kıyak'ın kendisini başka adamlarla aldattığını öğrenen Ramazan Kıyak, çocuğun DNA testi sonucunu öğrenerek nüfusundan çıkartmak istediğini ve eşinden boşanmak istediğini söyledi. Ancak ortaya çıkan gerçekler herkesi şoke etti! İşte hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da da yaşanan akılalmaz hikaye...

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da programında tüm Türkiye, Ramazan Kıyak ve Zeliha Kıyak'ın akılalmaz hayat hikayesine tanık oldu. "9 yıllık eşim Zeliha Kıyak tarafından ihanete uğradım. Nüfusumda olan çocuğun benden olmadığını öğrendim. Boşanmak, Dna testi yaptırmak ve çocuğun nüfusumdan düşmesini istiyorum" diyerek Esra Erol'da programına başvuran Ramazan Kıyak'ın anlattıkları herkesi şoke ederken, ortaya çıkan gerçekler akıl alır cinsten değildi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Ramazan Kıyak ile 9 yıllık evliliği olan Zeliha Kıyak, ilk önce Ali Sertçelik'e kaçtı. Zeliha Kıyak daha sonra Osman Manisalı adında bir adamla ilişki yaşamaya başladı ve ikinci olarak Osman Manisalı'ya kaçtı.

Ramazan Kıyak'ın nüfusunda 1 yaşında çocuğu olan Zeliha Kıyak, şu anda 5 buçuk aylık hamile...

Esra Erol'un ulaştığı Ali Sertçelik, çocuğun %99 kendisinden olabileceğini belirtirken, Zeliha Kıyak'ın eşi Ramazan Kıyak DNA testi yapılması konusunda ısrarcı oldu.

Şu an Osman Manisalı'dan hamile olduğunu belirten Zeliha Kıyak, Esr Erol'da canlı yayınında sözleriyle herkesi şoke etti. "Sevdiğim için şu an Osman'ın yanındayım. Ramazan her şeyi biliyordu, bile bile kabul etti. Neden beni defalarca affetti, boşanmak istemedi bilmiyorum, bu nasıl bir midesizlik." şeklinde konuştu.

DİĞER GALERİLER