Vav TV İzle

Bozkır Arslanı Celaleddin’e Kutlu Bike’nin sözleri damga vurdu! “Beni bu tutsaklıktan kurtar Celaleddin”

Bozkır Arslanı Celaleddin'e Kutlu Bike'nin sözleri damga vurdu! Celaleddin Kutlu Bike'nin sırrını çözebilecek mi? Atv'nin sevilen dizisi, Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Bozkır Arslanı Celaleddin'in heyecanla takip edilen beşinci bölümünde; düğün öncesi Kutlu Bike, Celaleddin'e gerçekleri açıklamak istedi ancak "Beni bu tutsaklıktan kurtar" demekle yetindi. Kutlu Bike'in Celaleddin'den yardım istediği sahne geceye damga vurdu. İşte o sahne…

"Uzun bir hikaye dinlemeye hazır mısın Celaleddin" diyerek her şeyi anlatmaya hazır olduğunu ifade eden Kutlu Bike'nin hikayesi, Ak Şah'ın Celaleddin'le konuşmak üzere gelmesi ile yarım kaldı.

Ak Şah, Gürgenç çarşısında Kutlu Bike'yi gördüğünü ve gittiği mekanda Haşhaşilerin bulunduğunu ağabeyine anlattı.

Ak Şah'ın gidişinin ardından, Kutlu Bike, Celaleddin'in yanına geldi. Celaleddin "Seni esir alan her ne yapıyorsan bunları yapmaya zorlayanlar kimler, söyle artık" diyerek müstakbel eşine çıkıştı.

Kutlu Bike, "Kalbimizdeki gizlemek için konuşuruz Celaleddin. Dilimiz yalanlar söyler, gözlerimi ise doğruları. Gözlerini benden kaçırma ki doğruları öğrenesin" deyince, Celaleddin "Gözlerin seni kaybetmek istemiyorum diyor" diye cevap verdi.

Celaleddin, "Ya dilin? O güzel sözler neyi saklamak içindi?" diye sorunca Kutlu Bike çaresiz biçimde "Bir kızı tutsaklıktan kurtarmak şerefine mi dokunur?" dedi.

Bu sözler üzerine Celaleddin "Seni kim tutsak ediyor?" diyerek üsteledi. Kutlu Bike ise "Bana soru sorma Celaleddin. Sadece kurtar" diyebildi.